GeneracijA 1996...VI-2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GeneracijA 1996...VI-2

PoZiC!Owo je forum napraweljen o nasem razredu!VI-2 Mitraljeta 4EVER!
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 S ''ljubawlju''...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Dunya
Gost




S ''ljubawlju''... Empty
PočaljiNaslov: S ''ljubawlju''...   S ''ljubawlju''... EmptyPon Jan 05, 2009 11:37 pm

DRAGI MOJI, nemate wi pojma sa kim imate posla. Josh nas niste upoznali. Ja i Olja se poznajemo od prwog razreda osnowne. Za razliku od swih was [izuzew Zikki] mi smo kraljice. Ja se ne secam da je mene Olivera ikada polila wodom, tj. istina je, polila je wodom jednu Jowanu, i imala je moju totalnu podrshku. I ja cu njih dwe [Zikki i Olja] zauwek podrzawati, kao i one meni, i zahwalna sam sto sam sto smo se mi uopshte upoznale, i meni one mnogo znace jer su mi B.F.F. i tako ce i biti. Wi mozete samo da budete ljubazni i da ne pljujete wise po nama nego da ucite kako je to imati prijatelja a wasu ljubomoru sacuwajte za sebe jer je nama zaista ne potrebna.
S "ljubawlju" Dunya, Maite's Cover.
Nazad na vrh Ići dole
BeBiTa*Isi
Admin
Admin
BeBiTa*Isi


Ženski Broj poruka : 402
Godina : 27
Odeljenje i Razred : VI 2
Datum upisa : 06.06.2008

S ''ljubawlju''... Empty
PočaljiNaslov: Re: S ''ljubawlju''...   S ''ljubawlju''... EmptyPet Jan 23, 2009 4:17 pm

Fuxo! Kao da samo TI imas prijatelje i kao da nas uopshte nisi wredjala!
Nazad na vrh Ići dole
Grubor
Gost




S ''ljubawlju''... Empty
PočaljiNaslov: Re: S ''ljubawlju''...   S ''ljubawlju''... EmptySre Feb 18, 2009 3:30 pm

Ej isidora zaboravio sam nick ali znam sifru tako da mi pls kazes nick
Nazad na vrh Ići dole
BeBiTa*Isi
Admin
Admin
BeBiTa*Isi


Ženski Broj poruka : 402
Godina : 27
Odeljenje i Razred : VI 2
Datum upisa : 06.06.2008

S ''ljubawlju''... Empty
PočaljiNaslov: Re: S ''ljubawlju''...   S ''ljubawlju''... EmptyČet Feb 19, 2009 4:25 pm

Milos Grubor V2
Nazad na vrh Ići dole
Dunya
Gost




S ''ljubawlju''... Empty
PočaljiNaslov: Re: S ''ljubawlju''...   S ''ljubawlju''... EmptySub Feb 21, 2009 1:23 pm

Isidora, nauci se. Kada nekome kazes da je FUXA onda treba znati shta to znaci i treba imati razlog za to. Fuxa je neko ko je bio sa njih 297488783 a ja weruj mi nisam, da sam bila sa swima koji su me pitali bila bih fuxa ali nisam, zato te molim da wishe ne pricas gluposti.
Nazad na vrh Ići dole
BeBiTa*Isi
Admin
Admin
BeBiTa*Isi


Ženski Broj poruka : 402
Godina : 27
Odeljenje i Razred : VI 2
Datum upisa : 06.06.2008

S ''ljubawlju''... Empty
PočaljiNaslov: Re: S ''ljubawlju''...   S ''ljubawlju''... EmptySub Feb 21, 2009 4:53 pm

Okey,izwini,to sada wishe ne mislim o tebi i htela bi pred swima koji dolaze na owaj 4um da se izwinim i tebi i Olji za swe shto sam wam rekla!!! Bye,bye...
P.S. Nije nikakwa glupa shala... iskrena sam! =)
dosadilo mi je da se swadjam sa wama kada nemam razloga... Smile n45rtnys
Nazad na vrh Ići dole
Dunya
Gost




S ''ljubawlju''... Empty
PočaljiNaslov: Re: S ''ljubawlju''...   S ''ljubawlju''... EmptySub Feb 21, 2009 6:58 pm

E pa widish, sad ne znam da li da ti werujem. Zbog swega shto je bilo, koliko si nas wredjala i shta si swe pricala o nama tu u Batajnici mislim da ne zelim da wise ikad imam bilo kakaw kontak sa tobom. Znachi, prihwatam izwinjenje, ali nikada wishe nece biti ono shto je pre bilo.
I daaaa.... kako tako naglo promenish mishljenje?!
Nazad na vrh Ići dole
BeBiTa*Isi
Admin
Admin
BeBiTa*Isi


Ženski Broj poruka : 402
Godina : 27
Odeljenje i Razred : VI 2
Datum upisa : 06.06.2008

S ''ljubawlju''... Empty
PočaljiNaslov: Re: S ''ljubawlju''...   S ''ljubawlju''... EmptyNed Feb 22, 2009 3:15 pm

Znam da ono shto je bilo pre ne moze wishe biti,samo ne zelim da se swadjam sa wama,i prestala sam da pricam swashta o wama u Batajnici,Nije to naglo,dugo sam razmishljala o owome,i skontala da je owako najbolje... Hwala shto si prihwatila izwinjenje! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dunya Perroni
Dobrodosao na forum!
Dobrodosao na forum!
Dunya Perroni


Ženski Broj poruka : 5
Lokacija : En corazon de mi bebito....
Job/hobbies : Bailando, cantando... :)
Odeljenje i Razred : Lazar Savatic - VII4
Datum upisa : 21.02.2009

S ''ljubawlju''... Empty
PočaljiNaslov: Re: S ''ljubawlju''...   S ''ljubawlju''... EmptyNed Feb 22, 2009 3:41 pm

Whatever... cds
Nazad na vrh Ići dole
BeBiTa*Isi
Admin
Admin
BeBiTa*Isi


Ženski Broj poruka : 402
Godina : 27
Odeljenje i Razred : VI 2
Datum upisa : 06.06.2008

S ''ljubawlju''... Empty
PočaljiNaslov: Re: S ''ljubawlju''...   S ''ljubawlju''... EmptyNed Feb 22, 2009 3:46 pm

Okey...  xnr dgtny
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





S ''ljubawlju''... Empty
PočaljiNaslov: Re: S ''ljubawlju''...   S ''ljubawlju''... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
S ''ljubawlju''...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
GeneracijA 1996...VI-2 :: Welcome! :: Za Goste-
Skoči na: